ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

«Рибогосподарська наука України» (ISSN 2312-9581 Online, ISSN 2075-1508 Print DOI: 10.15407 / fsu) - видається і публікується Інститутом рибного господарства Національної академії аграрних наук України (http://if.org.ua).

Користувачам надаються гарантії щодо можливості вільного читання, завантаження, копіювання, розповсюдження, друку, пошуку і посилань на повні тексти статей журналу «Рибогосподарської науки України».

Малюнки, таблиці та короткі цитати з журналу можуть бути опубліковані в наукових книгах і журналах на безоплатній основі, але матеріали повинні бути наведені відповідним чином (наприклад: автор, «Рибогосподарська наука України», номер тому, номер випуску, номер сторінки, номер малюнка, і DOI для статті, якщо це передбачено).

Передрук, системне відтворення або колективний перерозподіл будь-якого матеріалу з журналу «Рибогосподарська наука України» дозволено тільки за згодою Інституту рибного господарства.

Авторам дозволено розміщувати свої остаточні PDF-файли, які надаються журналом «Рибогосподарська наука України», на їхніх особистих або інституційних веб-сайтах і передавати, при необхідності, ці файли в архіви.

Подача рукопису

Якщо ви автор і бажаєте дізнатися більше про питання авторського права щодо вашого рукопису, який хочете подати в журнал «Рибогосподарська наука України», перейдіть за цими посиланням:
1. http://fsu.ua/index.php/uk/avtoram/avtorska-ugoda
2. http://fsu.ua/index.php/uk/golovna/protses-retsenzuvannya
3. http://fsu.ua/index.php/uk/golovna/politika-vidkritogo-dostupu