Авторська угода

Авторська угода обов’язково подається разом з текстом статті.

Автор поступається засновнику журналу “Рибогосподарська наука України” Інституту рибного господарства НААН України ексклюзивними правами на дану Статтю. Передача авторського права охоплює виключне право на оприлюднення, редагування, переклад на інші мови та розповсюдження Статті необмеженим накладом в будь якому вигляді та форматі на будь яких носіях інформації.

Авторське право на публікацію передається в момент прийняття редакцією рукопису “в друк”.

Автор гарантує, що Стаття є оригінальною і не є копією будь якої іншої роботи, не була раніше опублікована, а також, що права на її опублікування нікому не передавались і він / вона уповноважений співавторами здійснити таку передачу.

Автор гарантує, що використання його авторських прав не спричинить порушення авторських прав будь яких осіб або організацій, а також не призведе до розголошення секретних або конфіденційних відомостей.

Автор відповідальний за дану Статтю і ставить підпис на заяві (згоді на публікацію) за всіх співавторів.

Автор зберігає за собою наступні права: використання Статті в оглядах, дисертаційних роботах, книгах, лекціях, виготовлення копій (включаючи електронні для особистого використання за умови, що копії не будуть використані для продажу чи систематичного розповсюдження).

Після отримання згоди на публікацію, підписаного автором, що веде листування, зміни в авторстві або порядку вказаних імен співавторів прийматися не будуть.

Автор надає згоду (відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”) на оприлюднення інформації про його особисті дані (відомості про авторів) з метою забезпечення реалізації відносин у сфері науки.

Скачати бланк Згода на публікацію